Mis on feromoonid?

Soovid teada veetluse jõu salapärasid, kuidas seda kerge vaevaga tekitada? Saladus on feromoonid ehk kreeka keeles pärit sõnua feromoon ehk erutust kandev. Need on tugevatoimelised ained, mis annavad oma osa sinu seksuaalsele käitumisele, olles ka seksuaalsed stimulaatorid ja samas nähtamatud, ilma lõhnata.

Kas tahad teda milles peitub veetluse jõud? Feromoonid on lőhnaained, mis kutsuvad vastassugupooles esile alateadliku seksuaalse erutuse. Feromoonidega lõhnavesi atraktiivsele mehele, vastassugupoole seksuaalseks erutamiseks. Paar pihustust kehale (kätele, kaelale, rinnale) ning tulemusi pole vaja kaua oodata. Sul őnnestub luua tunduvalt rohkem edukaid seksuaalseid tutvusi. Mehi tőmbab lausa vastupandamatult sinu poole. Feromoonidega intiimspray meestele, vastassugupoole seksuaalse erutuse tõstmiseks. Feromoonid mõjutavad käske, mis mõjutavad seksuaalset erutust ning ka suguinstinki. Väiksemad kogused feromoone mõjutab ülikiiresti aju impulsse. Need ained annavad naistele märku agressiivsusest, viljakusest ja mehelikust ürgsest jõust.

Mõeldud on ka naistele. Feromoonidega pihustid naisele, teise sugupoole erutamiseks. Samuti olemas feromoonidega lõhnapulgad naisele, kandes sama eesmärki. Erutada vastassugupoolt. Olemas ka spetsiaalsed suurpakid, mis on mõeldud kandmiseks alates nahale kuni juustele, võimalik ka kanda tekstiilil ja mööblil või lihtsalt ruumis. Selles vallas parimaid valikuid on Andro Vita, mis pakub kõrg-kvaliteetseid sünteetilisi feromoone, mille suurepäraseks omaduseks on toimejõud juba väga väikeste koguste juures. Olles eksklusiivse lõhnaga või üldse ilma lõhnata. Nende toime on kindlaks tehtud vastavate uuringute tulemusel.